Integracja z usługami Google – pokaż się w wynikach

Zapewniamy pełną integrację z usługami google, używając dedykowanych narzędzi analitycznych, zarządzając wynikami wyszukiwania i słowami kluczowymi. Takie działanie ułatwia zaistnienie w sieci i skok na pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania. Usługi te są kompatybilne z płatnym pozycjonowaniem strony, które w późniejszym czasie również można zaimplikować na Państwa stronie internetowej.

connector-google-analytics-logoGoogle Analytics

Google Analytics umożliwia zbadanie ruchu na stronie internetowej – ilość wyświetleń, w jakich lokalizacjach strona budzi zainteresowanie, w jakim wieku i jakiej płci są odwiedzający, na jak długo i czy zostają na stronie oraz wiele innych parametrów, przydatnych podczas targetowania produktów i usług  

google-my-business-logo Google Moja Firma

Google Moja Firma umożliwia zamieszczenie podstawowych informacji o prowadzonej działalności na mapach google. Dzięki temu, potencjalny klient, szukając odpowiednich usług w pobliżu, zobaczy nie tylko pinezkę z naszym punktem sprzedaży, ale otrzyma pełne dane kontaktowe. Często jest to nasze pierwsze wrażenie w sieci.

google-maps1

Mapy Google

Z badań wynika, że firmy, które mają zweryfikowane informacje w Google Moja Firma, są dwa razy częściej uważane przez konsumentów za godne zaufania. Warto dopilnować, by klienci, którzy znajdą naszą firmę w Mapach Google lub wyszukiwarce, mieli dostęp do informacji o godzinach otwarcia i danych kontaktowych.